Екосистема Trimble залишає операторові лише доїзд до поля – AgroTimes

Завдяки можливостям екосистеми Trimble, в поєднанні із підключенням по протоколу ISOBUS, оператору трактора залишається лише правильно загрегатувати машину з потрібним на цей час причіпним обладнанням, заправити необхідними матеріалами та доїхати до поля. А вже там техніка працює автоматично, роблячи землеобробні операції, вносячи диференційовано до 4 продуктів (із GFX-750), кожен за своєю картою та визначеною нормою внесення.

Таку можливість під час Міжнародного практичного форуму DIGITAL FARMING продемонстрував Тарас Пилипака, регіональний менеджер з продажу компанії Trimble.

За словами Тараса Пилипаки, компанія дотримується принципу: «Все, що відбувається в полі може бути оцифроване, незважаючи на комплектацію, модель, бренд та вік техніки».

Пан Тарас продемонстрував, як працюють хмарні рішення компанії щодо звичних землеробських операцій, а саме був продемонстрований алгоритм створення «наряду на роботу» із подальшим переданням його на монітор GFX-750, із можливістю аналізу факту виконаної роботи.

Як приклад, було обране поле, визначена технологічна операція, вказаний час її виконання, обране знаряддя та матеріали внесення (добрива, насіння – до 4 продуктів, кожен за своєю картою внесення), обраний оператор, та введені обмеженні по температурі, вологості або часу доби. Цей наряд був відправлений в хмару, і вже звідти автоматично сихронізувався із монітором. Оператору лише потрібно ідентифікувати себе увівши PIN-код, і ознайомитись із отриманним завданням.

Таке завдання можна формувати не на день, а набагато більший період. Не потрібно телефонувати, пояснювати, який агрегат взяти, скільки і чого заправити, на яке поле їхати.

Оператор, добравшись до поля, активує автопілот. У налаштуваннях монітору/завдання він нічого змінити не може. Система автоматично виконує отримане завдання, включно з розворотами в межах свого поля. Оператор лише має натиснути кнопку «завершення виконання завдання».

Ця інформація надійшла у хмару і доступна власнику, агроному та бухгалтеру. Система записує всі дії, вимірює швидкість, визначає витрати.

У разі непередбачуваних проблем, до монітора можна підключитися віддалено, проконтролювати, допомогти або усунути несправність.

Так система землеробства зробила ще один крок до повної автономності.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується