Мінінфраструктури схвалило План розвитку морпорту Ольвія – AgroTimes

Міністерство інфраструктури України погодило оновлену редакцію Плану розвитку спеціалізованого морського порту Ольвія на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову перспективу (25 років).

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації порту.

Документ визначає основні напрямки розвитку порту і націлений на підвищення його конкурентоспроможності. План передбачає реалізацію 5 інвестиційних проєктів, виконавцями яких є приватні інвестори.

«Реалізація потужного інвестиційного проєкту концесії катарською компанією QTerminals, збільшення потужностей для перевалки зернових вантажів морським терміналом ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» та розвиток інфраструктури порту за участю ТОВ «ТрансЮкрейн» – те, що ми очікуємо отримати відповідно до заходів нового Плану розвитку порту», – зазначив начальник адміністрації порту Андрій Єгоров.

Після реалізації всіх намічених заходів щодо нового будівництва, реконструкції і модернізації, відбудеться додаткове наповнення державного та місцевого бюджетів, створення понад 450 робочих місць, залучення інвестицій у розмірі близько 6,5 млрд грн., збільшення пропускної спроможності та довжини причальної лінії.

Нагадаємо, порт «Ольвія» з початку року обробив більше 870 тис. тонн зерна. Також ми писали, що Qterminals внесе додатковий вклад за проєктом концесії порту «Ольвія».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується