Вітчизняні виробники виростили гігантску черешню – AgroTimes

Уманська фруктова компанія завершила сезон черешні. Це був складний рік для культури, через погоду урожай був низький. Але найбільш пізній сорт приніс до 15 т/га, а інший, при низькому врожаї – гігантські плоди діаметром до 38 мм та вагою 23 г.

Про це повідомляється на сторінці компанії у Фейсбук.

«Рік вкрай складний через погодні умови. Спочатку весняні заморозки, потім затяжна холодна весна відтягнули  цвітіння на 10-12 днів та суттєво вплинули на цьогорічний урожай», – повідомляють в компанії.

Через похолодання та дощі під час цвітіння один із сортів мав короткий період запилення і як результат  – осипання зав’язі та низький урожай. Ще два сорти черешні через проблеми з сірою гниллю втратили до 60% врожаю.

«Але були і позитивні нотки, – зауважують садівники. – Найбільш пізній сорт приніс до 15 тонн врожаю з гектара (дерева ще не вийшли на повне плодоношення). А також були зафіксовані власні черешневі рекорди: один із сортів при низькому врожаї цього року (близько 4 тонн з гектара) приніс досить великі плоди до 36-38 мм. Зафіксовано навіть плід-велетень вагою 23 грами».

Загалом сезон урожаю тривав 1,5 місяця.

«А ще ми розширили географію як онлайн-поставок, так і звичайних», – додали в Уманській фруктовій компанії.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується