Тепличники відмовляються від вирощування томатів на користь перців – AgroTimes

Через загострення конкуренції на європейському ринку томатів, труднощі із робочою силою та стабільні ціни на перець підштовхують іспанських тепличників зменшувати площі під помідорами на користь перців, повідомляє Hortoinfo.

У Asaja Almeria, спілці виробників овочів іспанської провінції Альмерія, де вирощується значна частина овочів ЄС, відзначають, що площі під томатами на наступний сезон скорочуються на  1,5% – 140 га, порівняно із сезоном, який щойно завершився.

Президент Asaja Almeria Антоніо Наварро сказав, що «ставка Альмерії на вирощування овочевого перцю зросте на 2%, що зумовлено більшою стабільністю, яку пропонує ця культура, головним чином з точки зору цін. Незважаючи на більш високі витрати на висаджування, овочевий перець вимагає менше робочої сили порівняно з помідорами. Ці витрати є вирішальними, коли мова йде про вибір між тією чи іншою культурою».

Крім того, вирощування перцю передбачає більшу маржинальність.

Asaja Almeria також очікує, що вирощування баклажанів зросте приблизно на 3%, частково через прийнятні загальні результати, досягнуті цим продуктом під час сезону. Урожай огірків та кабачків минулого сезону виріс на 1,5%.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується