Обладнання для зберігання цибулі підбирають під сортотипи – AgroTimes

Для встановлення обладнання для зберігання цибулі важливо знати сортотипи та гібриди, що вирощують. Наприклад, при зберіганні червоної цибулі насипом втрати неприйнятні – 10-15% за 6-8 місяців.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Під час вибору обладнання для зберігання цибулі під побажання клієнта ми завжди уточнюємо, які сортотипи та гібриди цибулі вирощують у господарстві, – розповів Андрій Марущак, комерційний директор ТОВ «Ван Дайк Технікс». – І вже з урахуванням цієї інформації підбираємо систему зберігання, яка буде найкраще відповідати вимогам замовника».

В умовах насипного та контейнерного типу зберігання цибуля лежить дуже добре з абсолютно однаковими втратами ваги за період зберігання на рівні 5–7% за 6–8 місяців.

«Надзвичайно важливо з’ясувати наперед, яку цибулю будуть вирощувати в господарстві, бо, наприклад, кольорову цибулю не зберігають насипом (мається на увазі, що втрати ваги кольорової цибулі за такого типу зберігання становитимуть 10–15% за 6–8 місяців, а це абсолютно неприйнятно», – наголосив Андрій Марущак.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується