Земля – це живий організм, а тому для отримання хороших врожаїв її потрібно насичувати біопрепаратами – Богдан Аврамчук, Life Biochem

Широкому застосуванню біопрепаратів в українському агросекторі наразі заважає ментальність більшості агровиробників. Але варто розуміти, що земля – це живий організм, що потребує догляду. Тому її потрібно насичувати біопрепаратами, щоб згодом вона давала хороші врожаї. Таку думку в ексклюзивному коментарі AgriGator, під час польової події «УКАБ. Агротехнології. Центр», що відбулася  наприкінці липня, висловив Богдан Аврамчук, керівник з розвитку продукту  компанії Life Biochem, що займається виробництвом біопрепаратів для сільгоспвиробників.

Як повідомляє Богдан Аврамчук, ринок органічного землеробства в останні роки почав дуже стрімко розвиватися. Це пов’язано з тим, що все більше споживачів хочуть купувати та вживати екологічно чисті продукти.

«Наше виробництво зосереджено в м. Теплодар Одеської області.  В своєму портфелі ми маємо 3 групи препаратів: біо- та гуматовмісні, а також мікродобрива»,- зазначає керівник з розвитку продукту  компанії Life Biochem. При цьому Богдан Аврамчук додає, що наразі  компанія працює тільки через мережу дистриб’юції не здійснюючи прямих продажів.

Лінійка біологічних препаратів Life Biochem представлена трьома основними препаратами. Зокрема, це «ПМК Універсальний», що призначений для обробки насіння. Другий препарат – «ПМК Захист рослин» – є природним імуномодулятором фунгіцидної дії.

«Він уявляє собою концентрований розчин бактерій та грибів. Препарат призначений для знищення шкідливих патогенів на листковій поверхні та в прикореневій зоні. Він проявляє синергічну дію в суміші з фунгіцидами

Третій препарат – «ПМК-Д» – є деструктором, що призначений для розкладання пожнивних рештків»,- пояснює Богдан Аврамчук.

Гуматна лінійка препаратів компанії сертифікована за стандартом Organic Standart. «Таким чином, препарати компанії Life Biochem можуть використовуватися в органічному землеробстві – вони не є токсичними»,- повідомляє керівник з розвитку продукту  компанії Life Biochem.

За словами Богдана Аврамчука, сьогодні Life Biochem працює з господарствами, що використовують як хімічні, так і біологічні ЗЗР. «До речі, як свідчить практика, ці обидва види ЗЗР дуже часто поєднують, адже біологічні препарати просто не справляються, наприклад, з функцією захисту від шкідників. Тому, наприклад, польові обприскування проводять, здебільшого, хімічними препаратами»,- пояснює фахівець ринку біопрепаратів.

AgriGator

 

Відповісти

Ваш email не публікується