Порти «Ніка-Тера» та «ЄВТ» інвестують в ремонт доріг у Миколаєві – AgroTimes

Порти «Ніка-Тера» та «ЄВТ» за власні кошти відновили асфальтне покриття на дорогах загального користування у Миколаєві.

Про це повідомляє пресслужба порту «Ніка-Тера».

Миколаївські порти «Ніка-Тера» та «ЄВТ» виділили ресурси для ремонту доріг Корабельного району по вулицях Айвазовського й Олега Ольжича. Для виконання ремонтних робіт було використано 73 тонни щебеню і 45 тонн асфальтобетонної суміші.

«Участь «Ніка-Тери» і «ЄВТ» у відновленні дорожньої інфраструктури міста – це позиція відповідального бізнесу. У Миколаєві буде набагато менше проблемних ділянок доріг, якщо наші підприємства морегосподарського комплексу послідують такому прикладу. Цілком логічно, щоб компанії несли частину відповідальності за стан дорожнього покриття, яке вони активно використовують», – прокоментував Олександр Сенкевич, мер Миколаєва.

Дорожні роботи, за підсумками тендерної процедури, здійснювалися комунальним підприємством КП «ЕЛУ-автодоріг». Комплекс робіт охоплював зняття старого покриття, розробку ґрунту екскаватором, пристрій щебеневої основи і його пошарове ущільнення, а також укладання асфальту.

«Четвертий рік поспіль наше підприємство бере активну участь у фінансуванні відновлення доріг Корабельного району. І сьогодні вже всі розуміють, що якби ми, починаючи з 2018 року, не ремонтували проблемні ділянки, то пересування пасажирів і вантажів по цих дорогах було б сильно ускладнено», – розповів СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

У Корабельному районі розташований ряд великих підприємств морегосподарського комплексу, на яких трудяться тисячі миколаївців. Від якості асфальтового покриття відремонтованих доріг безпосередньо залежать як безпека людей та комфорт їх пересування, так і ефективність роботи бізнесу.

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується