Перегони черевоногих та дегустації: на Донеччині відкрили равликову ферму – SEEDS

В Україні поступово розвивається культура споживання равликів, а равликові ферми стають популярним бізнесом, адже власники можуть отримувати прибуток не лише завдяки продажу продукту, а й завдяки організації туристичних розваг та дегустацій. Цього місяця нова равликова ферма відкрилась на Донеччині, повідомляє SEEDS.

На Агрофірмі “Східний равлик”, що розташована у Краматорському районі, туристам пропонують дізнатися про повний цикл вирощування равлика та побачите це наочно; продегустувати м’ясо равлика, а також ікру черевоногих, яка є найдорожчою в світі; повболівати на равликових перегонах.

Тривалість екскурсії на фермі – 40 – 45 хвилин. Вартість квитка для дорослого – 100 гривень. За дегустацію доведеться заплатити додатково. Равликів дегустують з соусом, грінками та білим вином. Утім, потрапити на гостини до “Східного равлика” можна за попереднім записом.

За словами директора компанії Ірини Яблінської, місія агрофірми – популяризація м’яса равлика в України.

Створення нового господарства – чудовий приклад колаборації та солідарності бізнесу, адже заснування “Східного равлика” частково підтримала українська компанія “Західний равлик”.

 

Під час офіційного відкриття підприємства, натхненник створення ферми Василь Іванюк, власник іншого господарства, зазначив: “Агрофірма- це книжка, яка створена, щоб її читали. Ніколи не треба боятись братися за справу. Є друзі, які готові допомагати”.

Варто зазначити, що у створення равликової ферми варто інвестувати як мінімум 10-15 тис. євро. Утім, за сприятливих обставин період повернення інвестицій може тривати усього рік.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується