«Артемсіль» у першому півріччі 2021 року видобуло майже 800 тис. тонн солі – Agravery

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки

Так, за перше півріччя підприємство переробило та відвантажило споживачам 782 тис. тонн солі, що майже на 70 % перевищує показник відповідного періоду 2020 року.

За 6 місяців 2021 року на експорт було відвантажено 291 тис. тонн, що складає 37 % від загального обсягу відвантаженої продукції. Істотно зріс експорт європейським споживачам. Збільшилися обсяги постачання в Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину. Також на 34 % більше, ніж за відповідний період 2020 року відвантажено споживачам на внутрішній ринок.

Завдяки збільшенню обсягів виробництва та реалізації солі, скороченню витрат ДП «Артемсіль» в першому півріччі отримало 11,9 млн грн чистого прибутку, торік за цей період підприємство отримало 19,4 млн грн чистого збитку.

Важливо, що за підсумками перших 6 місяців 2021 року держпідприємство повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 245 млн грн податків і зборів, що на 12 млн грн перевищує показник першого півріччя минулого року.

Крім того, у 2021 році ДП «Артемсіль» розпочало новий вид діяльності та відкрило екскурсійний маршрут «Таємниці підземного соляного світу». На черзі відкриття ще одного туристичного об’єкта.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується