На Півдні України пройшли нищівні зливи, град і навіть два смерчі — SuperAgronom.com

Днями на Одещині випало 80% місячної норми опадів, а на Запоріжжі зафіксовано два потужних смерчі і шторм з градом та шквальний вітер.

Про це інформує SlovoiDilo.ua.

У четвер у Кирилівці в Запорізькій області зафіксували два смерчі. Над курортним містом вирує негода: шторм з градом і шквальним вітром.

Відпочивальники зняли на відео смерч, який з’явився над Азовським морем. А на узбережжі Бірючого острова утворився ще один смерч. На кадрах ролика видно, як чорний вихор освітлюється спалахами блискавок.

На Одещині ж з’явилась проблема підтоплення.

 

«В ніч на 22 липня в результаті інтенсивних опадів у вигляді дощу (близько 31 мм, що становить 80% від місячної норми) в Суворовському, Малиновському та Київському районах Одеси сталося підтоплення 38 приватних житлових будинків та присадибних ділянок…Підрозділами ДСНС евакуйовані 18 осіб з підтоплених будинків. Відкачано близько 2 тис. м³ води», — повідомляють рятувальники.

 

У ДСНС уточнили, що жертв і постраждалих в результаті сильного дощу в Одесі немає.

Рівень води з проїжджих частин доріг знижується самопливом. Нових дощів поки немає. Наслідки нічної зливи ліквідують 93 людини і 20 одиниць техніки.

Наразі складно підбити підсумки завданої шкоди, особливо для аграріїв, на чиїх полях пошкоджуються та знищуються сотні гектарів посівів, знижується якість врожаю, чому також сприяє затримка збиральної кампанії та розвиток хвороб через перезволоженість.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується