Найбільша картопляна виставка ЄС цього року таки не відбудеться – AgroTimes

Найбільша виставка індустрії виробництва та переробки картоплі в Європі – PotatoEurope, яка мала відбутися 1-2 вересня цього року, у провінції Флеволанд в Нідерландах, скасовується.

Про це оголосили організатори заходу на офіційному сайті виставки.

Пояснюється, що внаслідок теперішньої ситуації з пандемією коронавірусу в Нідерландах та Німеччині відсутній офіційний дозволу з боку голландських властей на проведення заходу. Після глибоких дискусій між організаторами – компанією DLG Benelux та експонентами проведення виставки цього року вирішили скасувати.

«Ми дуже шкодуємо, що PotatoEurope Нідерланди 2021 не може відбутися, як було заплановано, незважаючи на ретельну професійну підготовку, а також потужну підтримку з боку галузі. З огляду на постійна невизначеність у Нідерландах навколо загальної ситуації з пандемією та внаслідок відсутності офіційного дозволу, необхідні умови для утримання PotatoEurope 2021, на жаль, не виконано. Як наслідок, ми прийняли рішення в тісній координації з нашими експонентами, що PotatoEurope Нідерланди не відбудеться 1-2 вересня 2021 р, як заплановано», – сказав Куно Джейкобс, керуючий директор DLG Benelux.

Він додав, що минулого місяця були позитивні сигнали щодо прогресу ситуації та скасування обмежень, пов’язаних з пандемією.

«На жаль, вийшло не так, як сподівались», – додав Куно Джейкобс.Наступна виставка PotatoEurope відбудеться 7 та 8 вересня 2022 року на фермі Боккероде, що біля міста Шпрінґе, в Нижній Саксонії в Німеччині.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується