Компанія HORSCH планує виробництво техніки в Україні – AgroTimes

У ході офіційного відкриття нового представництва HORSCH зазначили про основні тенденції на ринку сільгосптехніки та плани щодо діяльності компанії в Україні.

Про це розповів співвласник компанії HORSCH Філіпп Хорш, пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, цьогоріч спостерігається велика активність на ринку самохідної й причіпної техніки.

«Тільки з початку 2021 року в Україну ми поставили близько 700 одиниць техніки HORSCH. На першому місці за популярністю – сівалка для проспаних культур HORSCH Maestro. Відкриття нового представництва дасть змогу забезпечити всю цю техніку сервісом і запчастинами у найкоротші терміни», – зазначив Філіпп Хорш.

Наразі виробництво техніки цього бренду сконцентроване у чотирьох країнах: Німеччині, США, Бразилії та Росії. Втім, є плани й щодо виробництва в Україні.

«Під це поруч із представництвом була придбана земельна ділянка і підведена інфраструктура – електричні та газові потужності. Розташування задовольняє всім потребам: поруч з автомагістраллю, недалеко від великого міста і центрального аеропорту. Ураховуючи, що сучасна сільгосптехніка має багато електроніки, на базі представництва можливе створення власного IT-центру. У Німеччині важко знайти програмістів і спеціалістів з електроніки, а Україна є потужним джерелом кадрів у цих напрямах. Але поки що все це в планах», – додає співвласник компанії.

Нагадаємо, HORSCH презентував машини вищого технологічного рівня.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується