Amazone представив два нових комбінованих культиватори Ceus з бороною – AgroTimes

Amazone пропонує нові комбіновані культиватори Ceus з шириною захвату 3 і 4 м, що призначені для основного й передпосівного обробітку ґрунту, глибокого розпушування та роботи по стерні.

Про це повідомляє topagrar.com.

Нові культиватори Ceus 3000-TX і Ceus 4000-TX мають причіпну дискову борону й агрегатуються з тракторами потужністю від 150 к. с. Агрегати оснащені центральним шасі та працюють на швидкості до 15 км/год.

«Диски чудово подрібнюють рослинну масу, а зуби забезпечують оптимальне перемішування. Таким чином маємо пухку структуру ґрунту. Така комбінація створює найкращі умови для швидкого розкладання решток і висіву», – зауважують у публікації.

Диски можуть бути гладкі або зубчасті. Індивідуальна підвіска забезпечує гарне копіювання рельєфу при інтенсивній культивації. Система захисту від каменів з використанням гумових пружинних елементів не вимагає обслуговування.

Ширина міжряддя становить 40 см, а глибина обробітку для зубів сягає 30 см.

Стійки C-Mix Super оснащені пристроєм захисту від перевантаження внаслідок стиснення пружин. Також опційно для Ceus-TX доступні стійки C-Mix Ultra з автоматичним захистом від перевантаження за допомогою гідроциліндрів, сила спрацьовування яких регулюється до 800 кг.

Для комбінованих агрегатів доступні 11 різних роликів та борін. За словами виробника, в особливо вологих умовах коток можна зняти та працювати без зворотного ущільнення, щоб розпушений ґрунт швидше сохнув і нагрівався.

Нагадаємо, Amazone презентувала нову ротаційну борону KE 3002-240 з системою Rotamix.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується