Чотири сорти абрикос вивів фермер з Тернопільщини – SEEDS

Садівник та фермер з 40-річним досвідом Микола Павлик з Міста Борщів (Тернопільська область) займається розведенням абрикос та інших садових культур. У садах свого фермерського господарства «Колінз» крім дерев абрикос та персики закордонної селекції, він садить сорти, які вивів сам. Микола Павлик – селекціонер чотирьох сортів кущових абрикос, повідомляє SEEDS.

Наприклад, один з сортів кісточкових, виведений фермером, Абрикос Борщівський, є морозостійким, “не боїться” вітрів та має хороші показники імунітету. Це особливо актуальний сорт для Тернопільщини, яка вважається зоною ризикованого землеробства лісостепу, повідомляє AgroTimes.

Абрикос Борщівський характеризується також великими плодами – від 40 до 85 грамів, та має привабливий товарний вигляд.

Інші три сорти абрикос Микола Павлик вивів на базі культур канадської, французької, італійської та американської селекції. Кущоподібні дерева селекції фермера з Тернопільської області порівняно низькі, тому збирати плоди з них достатньо зручно.

Микола Павлик має хорошу професійну освіту – Уманський держаний університет садівництва. Він закладав сади не лише для свого фермерського господарства “Колінз”. Фермер висадив багато гектарів садів і в Львівській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується