Якісне холодильне обладнання дозволяє підвищити доходи від виробництва ягід – SEEDS

Під час вибору будь-якого товару найважливішим є відповідність ціни та якості. Але як визначити якість, коли мова йде про такі складні технологічні об’єкти як холодильні сховища для фруктів, овочів чи ягід? У цьому випадку є кілька критеріїв. Один з найголовніших — енергоефективність, зазначив Максим Гладиш, фахівець компанії «‎Alternative Technologies PF», в коментарі для SEEDS.

«‎У своїй роботі ми приділяємо велику увагу енергоефективності кожної спроектованої холодильної системи. Саме тому максимальне енергозбереження є одним з основних критеріїв підбору обладнання»‎, — говорить Максим Гладиш.

За словами фахівця, на українському ринку стрімко зростає кількість виробників ягід. Ягоди — продукт, який швидко псується. Саме тому збільшується попит на холодильне обладнання для сектору.

«‎Крім українського ринку, виробники ягід постачають продукцію для інших країн. Оскільки в країнах ЄС дуже високі стандарти щодо збереження зовнішнього вигляду та смакових властивостей замороженої продукції, саме для таких експортноорієнтованих господарств ми підбираємо якісне обладнання європейських виробників. Це дозволяє їм бути впевненими в результатах, які вони отримають»‎, — зазначає Максим Гладиш.

Хоча будівництво місць зберігання і закупівля обладнання вартує фермерам достатньо дорого, фахівець наголошує на тому, що це вигідна інвестиція, яка страхує від псування врожаю та подовжує термін реалізації продукції.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується