В Україні розпочала роботу земельна агенція Volodar — SuperAgronom.com

В Україні починає роботу нова земельна агенція Volodar (Володар). Новий сервіс допоможе землевласникам (пайовикам), аграрним компаніям будь-якого розміру, а також інвесторам знайти найвигідніші умови співробітництва в реаліях відкритого ринку землі.

Volodar має широку сітку регіональних агентів. Його засновниками стали Володимир Нагорний, який понад 20 років працює в сфері земельних відносин, та інвестиційний фонд Fortior Capital, в яких входять Latifundist Media і фонд агтек проєктів AgTech Farm.

 

«Ми допоможемо аграріям розширити власний земельний банк, структурувати відносини з власниками землі, залучити інвесторів», — відзначив пан Нагорний.

 

У Volodar зазначають, що управління зембанком стане доступним для кожного українця. Серед переваг інвестувати в українську землю можна виділити:

  • річний дохід від володіння землею становить близько 7%;

 

  • земля є нерухомим майном і захищена від ризиків втрати або знецінення;

 

  • зростання цін на землю дозволяє отримати додатковий дохід і примножити інвестиції;

 

  • земля — ліквідний фінансовий інструмент, який можна завжди з легкістю продати;

 

  • довірче управління активом — команда Volodar допоможе забезпечити всі формальності і гарантії, та отримувати стабільний пасивний дохід;

 

  • земельні ділянки не вимагають обслуговування і ремонту, як житлова або комерційна нерухомість, і не приносять додаткових турбот.

 

Детальніше про можливості Volodar для інвесторів, аграріїв і власників землі можна подивитися на сайті.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується