«Агротрейд» має намір завершити збирання ріпаку на Чернігівщині за 10 днів – AgroTimes

Група «Агротрейд» почала збір ріпаку в Чернігівській області. Нині на площі 4,5 тис. га працюють 20 комбайнів. Збиральну кампанію на цих ділянках вони мають завершити за 10 днів. Очікувана врожайність ріпаку — 2,8 т/га.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Ще зарано робити висновки, але вже зараз можна сказати, що якість зерна чудова. Вона помітно краща, ніж минулого року», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи «Агротрейд» Олександр Овсяник.

Вчасне внесення добрив, правильно підібрані системи захисту і сучасні технології вирощування, що використовують спеціалісти компанії, вкотре ефективно себе зарекомендували.

Позитивно вплинула і достатня кількість опадів, що пройшли Україною взимку та навесні. За словами головного агронома, хоча спека, яка почалася наприкінці червня, трохи «підпалила» врожай, проте планову врожайність ріпаку в 2,8 тонни з гектара компанія перевиконає.

Нагадаємо, в Ristone Holdings обмолотили понад половину посівів ріпаку. Також у господарстві «Сокіл» на Київщині почали збирати озимий ріпак.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується