Сівалка Väderstad Tempo L16 допоможе відсіятись у найкоротші терміни – AgroTimes

У господарстві «Альфа» відзначили переваги сівалки Väderstad Tempo L16, зокрема, коли після затримки весняної посівної через холодну погоду потрібно було поспішати. Машина працювала дуже швидко та якісно, з рівномірним розподіленням насіння.

Про це розповів заступник директора ФГ «Альфа» Юрій Бєлінський (Харківська обл.), пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, налаштовується сівалка дуже просто, керування інтуїтивно зрозуміле. Транспортна ширина сівалки (3 м) вписується в дозволені межі.

«Однак важливішим завданням була сівба кукурудзи. Площі під цією культурою великі (3500 га) і двотижнева затримка старту сівби через холодну погоду змушувала поспішати. Завдяки високій робочій швидкості 16-рядний агрегат встигав робити ту саму роботу, що й 24-рядний іншого виробника. Тобто для Väderstad Tempo L16 продуктивність 200 га/добу є нормою», – зазначив Юрій Бєлінський.

Відтак, робоча швидкість сівалки у середньому становить 16 км/ год. Утім, в господарстві пробували працювати швидше на підготовлених полях, і якість була не гіршою. Однак зауважують, що і такої швидкості цілком достатньо, щоб вчасно відсіятися.

Нагадаємо, сівалка Väderstad Tempo L16 чудово працює й на малих площах.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується