Компанія Massey Ferguson анонсувала вихід нових телескопічних навантажувачів MF TH

Компанія Massey Ferguson оголосила про випуск чотирьох моделей нової серії телескопічних навантажувачів MF TH, що відзначаються підвищеною комфортністю, зручністю роботи та продуктивністю.

Про це повідомляє masseyferguson.co.ua, передає Traktorist.ua.

Модельний ряд серії включає в себе чотири нові моделі: одна напівкомпактна та три стандартні машини, що обладнанні вдосконаленими чотирициліндровими двигунами Tier 3.

Найменша машина серії, напівкомпактний телескопічний навантажувач MF TH 6030 має двигун потужністю 100 к.с., висота підйому — 6 м, вантажопідйомність — 3 тонни. Найбільша машина лінійки MF TH.8043 обладнана двигуном потужністю 130 к.с., який забезпечує максимальну вантажопідйомність машини до 4300 кг, висоту підйому 7,5 м та може бути оснащена ковшем місткістю 3500 л.

 

«Телескопічні навантажувачі MF TH вже зарекомендували себе завдяки своїм відмінним характеристикам, продуктивності й оглядовості. У цих нових моделях представлені найцікавіші розробки за 10 років виробництва MF TH. Це не просто модернізація — це прорив», — зазначає Тьєррі Лотте, віце-президент та керуючий директор Massey Ferguson по Європі і Близькому Сходу.

 

Кабіна навантажувачів MF TH

Серед головних особливостей нової лінійки телескопічних навантажувачів нова кабіна, що відрізняється більш округлою та асиметричною структурою, пневматичною підвіскою, сидіннями з підігрівом та новими дзеркалами, що збільшують оглядовість для оператора.

Всі телескопічні навантажувачі MF TH в стандартній комплектації оснащуються ексклюзивним лівим важелем MF Power Control. Обладнання розташовується під кермовим колесом і виконує три функції: перемикання вперед і назад, перемикання гідростатичних діапазонів швидкостей вгору і вниз, і вибір нейтрального положення.

Також навантажувачі мають 7-дюймовий дисплейний термінал, який дозволяє операторам вибирати режим кермового управління або гідравлічний потік з дисплею, а також переглядати детальну інформацію про управління завданнями й операторами. Останнє покоління серії MF TH представляє абсолютно новий спосіб управління гідростатичною трансмісією, якою оснащені всі моделі. Тепер, з додаванням нового ручного дроселя, оператори можуть встановлювати бажані обороти двигуна, а потім за допомогою педалі змінювати швидкість руху телескопічного навантажувача та системою Smart Handling System, що дозволяє операторам встановлювати максимальний потік для плавної й точної роботи.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується