DroneUA запропонувала рішення для впровадження земельної реформи – AgroTimes

Компанія DroneUA стала учасником регіонального форуму з питань впровадження земельної реформи, організованого за ініціативи Миколаївської обласної ради та Очаківської територіальної громади.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

Одним із ключових питань заходу стало використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для оновлення картографічних матеріалів.

Тому DroneUA ознайомила представників об’єднаних територіальних громад з найсучаснішим обладнанням, що не лише пришвидшить збір даних, а й зробить його максимально ефективним:

  • Matrice 300 RTK у комплексі з P1 – найінноваційніше рішення, яке забезпечує декілька режимів збору геопросторових даних, покриваючи близько 7,5 км2 за один політ.
  • Matrice 300 RTK у комплексі з L1 – найдоступніше обладнання для отримання даних за допомогою лідарів, що дає змогу фіксувати найдрібніші деталі з високою точністю.
  • Phantom 4 RTK – найпопулярніший безпілотник, що може працювати як з мережею базових станцій, так і з власною D-RTK2 станцією, отримуючи координати центру фотографування з точністю до 1см+1ррм.
  • Обладнання Sense Fly – безпілотні літаки в максимально простій та зручній експлуатації, призначені для швидкого й точного картографування об’єктів.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується