Україна та Данія поглиблюватимуть співпрацю у торгівлі та тваринництві — АГРОПОЛІТ

На сьогоднішній день право експорту власної продукції на територію Європейського Союзу (зокрема, й Данії) мають 377 українських підприємств, які виробляють м’ясо та м’ясні продукти, яйця та яєчні продукти, мед, колаген та інше. Про це заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час зустрічі із  Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія Оле Егберг Міккельсеном, повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

«Я дуже вдячна нашим партнерам з Королівства Данія за плідну співпрацю між нашими країнами. Впевнена, ми зможемо поглибити наше співробітництво на взаємовигідних умовах для бізнесу та споживачів обох країн», – зазначила Владислава Магалецька.

Натомість із Данії в Україну постачається свіжа свинина, м’ясопродукти, ВРХ, корми для домашніх тварин, перероблені корми тваринного походження для риби та інша продукція.

Рибні продукти є однією з ключових статей данського експорту в Україну та реекспорту України до ЄС (у тому числі, до Данії). Так, експорт риби та рибних продуктів з Данії в Україну в 2020 році становив близько 23 млн. євро, а реекспорт до Данії –7 млн. євро.

Учасники зустрічі обговорили питання нових імпортних вимог для доступу на ринок України харчових продуктів, зокрема, риби та рибних продуктів із Данії, а також питання ввезення на територію України племінних свиней. Домовились про тісну комунікацію та оперативне відпрацювання питань, що стосуються здійснення експортно-імпортних операцій.

Нагадаємо, що озвучено три шляхи підтримки тваринництва.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується