Нові трактори McCormick серії X2 надійдуть на ринок з двигунами Stage V – AgroTimes

Нові трактори McCormick серії X2 обладнали двигунами Kohler, що відповідає рівню викидів Stage V.

Про це повідомляє Аgrartechnik.ch.

Зазначають, що нові моделі X2.055 і X2.060 McCormick обладнає 3-циліндровими двигунами Kohler об’ємом 1,9 л, з турбонаддувом і максимальною потужністю 49 і 57 к. с. Система доочищення вихлопних газів розташована збоку капота. Одне з найважливіших нововведень — кнопка Memo Switch Switch на правій консолі управління, що дозволяє швидко отримати потрібну частоту обертання.

Серія X2 доступна в двох конфігураціях: Standart та GE (Ground Effect). Завдяки зниженому налаштуванню шасі у версії GE, яка досягається спеціальними приводами задньої та передньої осі, загальну висоту капота і крил від поверхні можна зменшити.

Механічна трансмісія Powershuttle доступна у версіях 12×12 або 16×16. А на гусениці трактор розвиває мінімальну швидкість всього 220 м/год.

Задня навіска трьохточкова зі зчіпним пристроєм 1-ї категорії має вантажопідйомність 1200 кг. Вантажопідйомність передньої навіски – 400 кг (опційно доступний передній ВВП на 1000 об/хв). Є три додаткові блоки управління (2 стандартних блоки та, як опція, блок з плаваючим положенням), які забезпечують ефективну роботу всіх навісних пристроїв. Пов’язані елементи управління розташовані на новій консолі.

Механічний задній ВВП доступний з двома швидкостями: 540 та 540E.

Панель приладів повністю оновили, тепер вона тепер цифрова. Панель надає діагностичну інформацію, загальну інформацію, інтервали технічного обслуговування, дані про виконані роботи та витрати палива.

Варіант платформи X2 має вагу 1600 кг. Максимально допустима вага – 3050 кг, колісна база – 1790 мм, а мінімальна ширина – 1260 мм; задні колеса діаметром 20 і 24 дюйми забезпечують відстань між капотом і підлогою відповідно 1131 мм і 1206 мм у версії GE.

Раніше повідомлялося, що McCormick представив нову лінійку тракторів X4 з двигунами Stage V.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується