Компанія Кернел організовує перший в Україні АгроРинг – AgroNews

Kernel анонсував проведення Дня поля для партнерів програми Open Agribusiness та агровиробників в унікальному для України форматі дискусійних поєдинків – Аграрних рингів. 15 липня у протилежних кутах «боксерського» рингу зустрінуться професіонали з різними точками зору. Це безпрецедентний випадок в історії українського агробізнесу, коли не агровиробник йтиме у поле, а поле йтиме до аграрія, пише agronews.ua.

На відміну від зміненого формату, цінність експертизи, якою компанія продовжує ділитися з учасниками ринку, стимулюючи розвиток галузі, залишається незмінною. У полі зору АгроРингу – ринок землі, агроінновації, трейдингові стратегії та інвестиції.

Крім цього, в рамках заходу буде вперше наживо презентовано високоефективну новацію, що стала проривом в аграрному машинобудуванні, – самохідну сівалку Horsch Robo.

«Великий бізнес часто порівнюють із професійним спортом. Командна робота на спільний результат, здорова конкуренція і переможний азарт, вихід на нові рівні, ринки й іноді – ринги. Для формування виграшної стратегії агровиробник повинен чітко розуміти правила гри, знати технологічні алгоритми, брати до уваги всі можливі фактори, постійно прокачувати свої знання, підвищувати ефективність і продуктивність, шукати нові ідеї і впроваджувати кращі світові практики. Оптимальні рішення часто знаходяться на зламі абсолютно протилежних точок зору. Новий формат дозволяє нам сфокусуватися на питаннях, які турбують аграріїв сьогодні, і надати їм різні результативні комбінації успіху, перевірені експертним досвідом», зазначає Сергій Вітер, Керівник проєкту Open Agribusiness.

15 липня інноваційно-технічний комплекс Kernel у селі Фарбоване Київської обл. трансформується в АгроРинг, на якому зустрінуться відомі топові спікери:

Роман Лещенко, Міністр аграрної політики та продовольства УкраїниТимофій Милованов, Ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниІгор Мазепа, Генеральний директор і засновник інвестиційної  компанії Concorde Capital, IronmanАндрій Оністрат, Екс-банкір, бізнесмен, автор YouTube-каналу «Бегущий Банкир», IronmanМикола Горбачов, Президент Української Зернової АсоціаціїКатерина Конащук, Trend&Hedge Club, Засновник, ПартнерІван Слободяник, Голова Всеукраїнського Конгресу ФермерівМихайло Соколов, Заступник голови організації «Всеукраїнська Аграрна Рада» та ін.

На Аграрний ринг також вийдуть експерти Kernel, які поділяться найефективнішими агровиробничими кейсами:

Євген Осипов, СЕО KernelОлександр Головін, Генеральний директор ТОВ «Кернел-Трейд», Директор із закупівель зернових та олійних культурЄвгеній Сапіженко, Заступник директора Агробізнесу Kernel з інноваційного і цифрового розвитку

Програмою АгроРингу передбачена унікальна польова частина заходу, під час якої Kernel розкриє нові агровиробничі секрети, а також чотири експертних раунди:

PROІнновації – батл з точного землеробства.PROTrade. Продати не можна тримати – запеклий поєдинок прихильників різних торгових стратегій.PROЗемля – тактичне тренування з питань ринку землі під керівництвом представників найбільш потужних аграрних та інвестиційних компаній.PROІнвестиції – найгарячіша дискусія про тренди майбутнього і перспективні ніші, в які можуть інвестувати агровиробники.

✅ Дізнатися деталі програми та придбати квиток можна тут.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується