Агрегат Hatzenbichler Striegel поєднує функції міжрядного культиватора та борони – AgroTimes

Універсальна роторна борона Hatzenbichler Striegel виконує завдання культиватора для просапних культур і здійснює суцільний обробіток ґрунту перед висівом.

Про це повідомляє офіційний дилер Hatzenbichler в Україні Група компаній «ТРІА».

Зазначають, що агрегат призначений для міжрядного обробітку культур (зернових, просапних, овочів) на будь-яких ґрунтах. Особливо ефективно застосувати його для вологозбереження та розпушення кам’янистих і дуже твердих ґрунтів. Знаряддя знищує бур’яни та закладає в ґрунт пожнивні рештки. Обробіток здійснюється по всій його ширині й за будь-якої кількості рослинних залишків не забивається. Також агрегат робить передпосівний обробіток, а після висіву – розпушує ґрунт, рівномірно розподіляючи кисень і вологу, що сприяє кращому розвитку рослин.

Роторна борона Hatzenbichler Striegel може обробляти ґрунт від фази 2-х листків до 20 см висоти рослини. Якщо ж збільшити міжрядну відстань, то можлива робота за висоти 60 см. Спеціальне, змонтуване на пружинній подушці колесо, створює ефект віртуального вибуху, що розпушує землю, не завдаючи пошкоджуючи рослини.

Залежно від кута нахилу зубів зірочки до напрямку руху можна встановлювати агресивну або щадну обробку та підібрати оптимальні умови обробки в залежності від типу і структури ґрунту.

Додатково знаряддя можна обладнати штригельною бороною та бункерами для внесення добрив і висіву дрібнонасінних культур.

Агрегат випускається серійно з гідравлічним складанням в навісному і напівпричіпному виконанні. Робоча ширина Hatzenbichler Striegel – від 3 до 12 м.

Раніше повідомлялося, Hatzenbichler запатентувала нову систему підвіски для зубів борони.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується