В Україну повертається спека, — тижневий прогноз погоди — SuperAgronom.com

За даними моніторингу Метео Фарм початок тижня в Україні очікується зі зливами та грозами. Але вже з 7 липня повернеться спека, стовпчики термометрів піднімуться до +34°С.

Тиждень розпочнеться зі зливових, потужних опадів. Упродовж 5 та 6 липня на території усієї України очікуються значні дощі, грози та локальне випадання граду. 7-го числа циклон послабиться, інтенсивність опадів піде на спад. Друга половина тижня прогнозується сонячною та без опадів, лише на Заході 10-го липня можливі короткочасні дощі. Вітер переважатиме північного, східного, північно – східного напрямку — 6 м/с.

Упродовж тижня температури будуть комфортними, однак з 9-го липня розпочнеться спека, очікується підвищення температурного режиму. Нічні температури триматимуться на позначці +15…+22°С, на Заході прохолодніші ночі +13…+20°С.

Вдень повітря на більшості території України прогріється до +22…+32°С, на Сході температура підніметься максимально до +34°С. Мінімальна температура ґрунту на Півдні коливатиметься від +16 до +21°С, на решті території знаходитиметься в межах +18…+24°С.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується