Сімейні молочні ферми отримали власну кредитну спілку – AgroTimes

У липні у місті Рівне відбудеться відкриття Кредитної спілки «Агро Бізнес Кредит».

Про це повідомляє пресслужба спілки.

Метою створення кредитної спілки є підтримка агропромислового комплексу Рівненської та прилеглих областей.

Головне завдання кредитної спілки «Агро Бізнес Кредит» – стати  основним фінансовим партнером у мікрофінансуванні діючих і нових представників агробізнесу, а саме: сімейних молочних ферм, фермерів, СФГ, СГ кооперативів, приватних підприємців та мікропідприємств, тощо.

Лінійка депозитних та кредитних продуктів Кредитної спілки «Агро Бізнес Кредит» враховує сучасні потреби молочних фермерів. Останні зможуть отримати тут швидкі та доступні кредити, як на інвестиційні, так і на поточні потреби. Вільні ж кошти Кредитна спілка пропонує розміщувати на депозитних рахунках на вигідних умовах.

Очікується, що разом зі стартом ринку землі в Україні значно зросте попит на фінансові послуги, які надаватимуться Кредитною спілкою «Агро Бізнес Кредит». Основними перевагами обслуговування в останній стануть: швидке прийняття рішення, індивідуальний підхід та доступність.

Крім фермерів, скористатися послугами кредитної спілки зможуть інші громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території країни.

Нагадаємо, фінансова аграрна розписка є розумною альтернативою кредиту.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується