LOZOVA MACHINERY представила свою техніку на виставці у Великобританії – AgroTimes

З 30 червня по 1 липня LOZOVA MACHINERY демонструвала свої серійні агрегати на полях Лінкольншира, де проходила виставка Cereals (один з найважливіших заходів ґрунтообробної техніки Великобританії).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Участь у Cereals для LOZOVA MACHINERY стала вже традицією. Тут, поряд з кращими світовими зразками ґрунтообробної техніки, англійські фермери знайомляться і з українською технікою. Цього року компанія показала коротку дискову борону DUCAT, ротаційну борону DINAR і просапний культиватор SANTIM. Саме ці агрегати зараз найбільш актуальні для ринку Великобританії», – зазначають у публікації.

Місцеві англійські фермери вже більше трьох років використовують техніку LOZOVA MACHINERY. Їх приваблює відмінна продуктивність знарядь і комфорт у застосуванні, зокрема, фірмовий принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ».

«Цьогоріч агрегати LOZOVA MACHINERY представляв партнер і дистриб’ютор – компанія LANDQUIP. У 2020-21 роках продажі нашої техніки у Великобританії виросли удвічі. Втім, ми продовжуємо розширювати портфель замовлень і збільшувати мережу дистриб’юторів», – додають у публікації.

Нагадаємо, LOZOVA MACHINERY проведе День поля у серпні на Харківщині.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується