Комбайн New Holland серії CX6 Elevation має на 10% більшу пропускну здатність – AgroTimes

Зернозбиральні комбайни New Holland серії CX6 Elevation забезпечують високу пропускну здатність і відмінну якість зібраного врожаю.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Комбайн New Holland CX 6.90 має потужність 333 к. с. і місткість зернового бункера – 9300 л. Зернові жатки мають Робоча ширина зернових жаток – від 4,88 до 9,15 м, а жатка для збирання кукурудзи має 8 рядів.

Зазначають, що високу продуктивність роботи забезпечують надсучасні системи обмолоту та очищення, що дозволяють збирати врожай на максимальній робочій швидкості.

«Трикаскадна система очищення Triple-Clean™ забезпечує видалення з маси невіяного зерна полову та посічену солому ще до того, як матеріал потрапить на основні решета. Це збільшує пропускну здатність комбайна на 10% більше, ніж у аналогів. Система Opti-Fan™ коригує швидкість проходження зернової маси по решітному стані з урахуванням кута нахилу комбайна. Важіль управління CommandGrip™ значно полегшує та підвищує продуктивність роботи. А модульне підбарабання зі системами Opti-Thresh™ та Multi-Thresh™ дозволяє змінити налаштування для збирання іншої культури всього за 20 хв», – йдеться в публікації.

Нагадаємо, комбайн New Holland TC5.90 підійде для невеликих і середніх господарств.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується