Названо найчастіші причини відмов у внесенні відомостей про земельну ділянку до Держгеокадастру — АГРОПОЛІТ

Користувачу можуть відмовити у внесенні відомостей про земельну ділянку до Держгеокадастру через невідповідність законодавству поданих документів. Про це у інтерв’ю AgroPolit.com повідомив експерт у сфері правового регулювання земельних відносин, перший заступник голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко.

«Варіантів такої невідповідностідуже багато. Ми намагаємося боротися із відмовами, коли вони надумані і формальні, адже не будь-яка формальна невідповідність законодавству має спричиняти відмову у реєстрації. З цього приводу на офіційному вебсайті Держгеокадастру розміщена низка листів з роз’ясненнями, хоча вони і не вирішують всіх питань, адже існує низка суб’єктивних причин, які універсальними методами вирішити неможливо», — повідомив експерт.

Він додам, що коли людина отримує відмову, перш за все, треба критично подивитися, наскільки ця відмова обґрунтована. Досить часто заявники вважають, що відмова апріорі незаконна. Якщо це дійсно так, то зі скаргою варто звернутися до Держгеокадастру або до суду і таким чином захищати свої права.

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, на сайті Держгеокадастру розпочав роботу портал з моніторингу земель.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується