Змінилися умови державного страхування сільськогосподарської продукції – SEEDS

У четвер, 1 липня, Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою”. Нова норма встановлює розмір часткового відшкодування страхових платежів з боку держави у розмірі до 60%. Також збільшено ставку податку на дохід за договорами страхування сільськогосподарської продукції на 0,5 відсоткових пункти, повідомляє SEEDS.

Крім того, законом визначено об’єкти страхування, учасників ринку страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, механізм надання державної підтримки аграрним виробникам для страхування.

“Агрострахування було ціллю нашого Міністерства, передбаченою в Стратегії розвитку до 2030 року, яку ми затвердили в березні. У стислі терміни ми виконали обіцяне разом із комітетом агрополітики та народними депутатами! Цей критично важливий інструмент дозволить підтримати агросектор покриттям ризиків”, – зазначив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується