Claas представляє нову опцію автоматичного гальмування для тракторів Arion – AgroTimes

Для тракторів Arion 500 і 600, оснащених безступінчастою трансмісією Cmatic і пневматичними гальмами, Claas представляє нову опцію автоматичного гальмування, що дозволяє утримувати причіп в потрібному положенні. Це підвищить стійкість тягача з причепом на спусках і слизькій поверхні.

Про це повідомляє farm-connexion.com.

Зазначають, що нова опція допоможе водієві за складних умов, зокрема, під час пересування по схилах з важкими причепами або в роботі з прес-підбирачами чи причіпними обприскувачами з а крутого рельєфу.

«Інформація, що надходить до системи аналізує силу тяги, що діє на трактор, та реєструє опірний крутний момент двигуна для виконання відповідного маневру. Важіль Cmotion дозволяє уповільнити трактор завдяки зменшенню передавального числа та збільшенню частоти обертання двигуна до номінальної значення. Крім того, система може автоматично включати пневматичні гальма причепа. Функцію автоматичного гальмування на причепі можна також використовувати з круїз-контролем на швидкості до 20 км/год», – йдеться в публікації.

Нова опція автоматичного гальмування буде доступна влітку цього року.

Нагадаємо, Claas Group розробляє автономну систему кермового управління. Раніше повідомлялося, Claas запропонував розумні системи підкачування шин.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується