На ринок виходить група інсектицидів вітчизняного виробництва – AgroTimes

Технології інтенсивного садівництва. Новини та методики вирощування плодових дерев, новітні підходи у закладанні, догляді та вирощуванні інтенсивних садів, виноградників. Про теплиці та новітні технології вирощування в закритому та відкритому ґрунті різних сортів і гібридів овочів та ягід. Фахові поради щодо зберігання, доробки та продажу фруктів, овочів і ягід.

Передрук матеріалів з AgroTimes.ua дозволяється лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на AgroTimes.ua. 

Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як із письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна». 

Усі авторські права на інформацію, розміщену у журналах The Ukrainian Farmer, «Садівництво по-українськи», «Плантатор», «Наше птахівництво», газеті «АгроМаркет» та інтернет-сторінці видань за адресою www.agrotimes.ua, належать виключно видавничому дому «АГП Медіа» та авторам публікацій, згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права». 

Використання інформації дозволяється лише після отримання письмової згоди від видавничого дому «АГП Медіа».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується