Перший у світі завод для виробництва м’яса “з пробірок” створили в Ізраїлі

У місті Реховот відкрився перший у світі завод промислового масштабу з виробництва штучного м’яса, вирощеного в лабораторії. Підприємство створив стартап Future Meat Technologies, повідомляє AgriGator.

Завод розташований недалеко від Наукового інституту Вейцмана і щодня вироблятиме 500 кілограмів псевдом’яса (еквівалент 5000 гамбургерів).

Поки що вченим вдалося створити замінники курки, свинини та баранини. Протягом найближчих кількох місяців також буде культивовано так звану клітинну яловичину.

“Відкриття цього закладу знаменує собою величезний крок на шляху виходу майбутнього виробництва м’ясних технологій на ринок. Це дозволить вивести нашу продукцію на полиці ще до 2022 року. Наявність діючої промислової лінії прискорює такі ключові процеси, як регулювання та розробка продуктів”, – зазначає Ром Кшук, Генеральний директор Future Meat Technologies.

Продукція створюється без використання генетичних модифікацій, повідомляє компанія.

Виробництво штучного м’яса за технологією Future Meat призведе до зменшення викидів парникових газів на 80%, порівняно з виробництвом традиційного м’яса. Також буде використовуватися на 99% менше землі та на 96% менше прісної води, ніж традиційне виробництво м’яса.

Наступного року компанія планує почати продажі в США. А вже цього року – в Ізраїлі.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується