Найперший виклик сьогодні для ОТГ – це розробка землевпорядної документації — АГРОПОЛІТ

У громад сьогодні з’являються великі можливості, але водночас – і велика відповідальність. Перші виклики, які стоять перед громадами, – це розробка землевпорядної документації, нова документація і той же комплексний план просторового розвитку. Про це в матеріалі AgroPolit.com розповіла Валентина Полтавець, виконавчий директор Асоціації об’єднаних територіальних громад.

За її словами, сьогодні кожна громада має взятися за виготовлення плану просторового розвитку ОТГ – це документи, які потребують складної підготовки, адже це і грошова оцінка землі; і не під всіма об’єктами комунальної власності; і об’єктами, які отримують громади від РДА і т.д.

 

Сьогодні органи місцевого самоврядування та керівники громад отримують дуже багато завдань, і тут профільні асоціації справді можуть бути в пригоді для громад, допомогти зорієнтуватися саме в тому, як правильно зробити ці кроки. Ми зараз формуємо такі фахові мережі землевпорядників громад і разом з Держгеокадастром, і з міністерством Агрополітики допомагаємо зорієнтуватися, як крок за кроком правильно пройти і виконати ці завдання, які поставили перед громадами.», – заявила Валентина Полтавець

 

Детальніше про це читайте у матеріалі: Земельна децентралізація і громади: як зміниться життя ОТГ після запуску ринку землі та закону про геопросторові дані?


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується