На Україну насувається потужний циклон: штормове попередження — SuperAgronom.com

26 червня в північних та західних областях очікуються грози, подекуди град, зливові дощі, їх кількість місцями досягатиме 25 мм. В центральних та південних областях дощі пройдуть менш інтенсивно, а до Сходу дощовий циклон взагалі не дотягнеться.

Про це інформує прес-служба Метео Фарм.

Температури мілкими кроками поповзуть вниз. Так нічні температури досягнуть позначки +19…+24°С, вдень повітря прогріється до +27…+35°С. Однак на Заході прохолодніше, вночі +16…+20°С, денна температура досягне позначки +21…+29°С. Найгарячіше на Сході, тут температура досягне +36°С.

27-го червня циклон попрямує у східному напрямку. Значні опади охоплять північні області, Центральну частину України, а також Рівненську, Хмельницьку, Херсонську, Запорізьку та Миколаївську області. На Сході очікуються короткочасні опади, а на Заході пануватиме суха та сонячна метеокартина.

Нічні температури коливатимуться від +18 до +24°С, денні досягнуть відмітки +24…+33°С. В західних областях найсвіжіше, нічна температура +13…+18°С, денна +22…+27°С. А Східна частина України тримає лідерство, тут максимально температура досягне позначки +29…+34°С.

У Києві протягом вікенду передбачаються значні грозові дощі 6-9 мм. Денна температура знаходитиметься у межах +29…+34°С, нічна становитиме +22…+24°С.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується