Мінекономіки працює над стратегією Експортно-кредитного агенства – AgroTimes

Одним із пріоритетів роботи Мінекономіки є сприяння вітчизняному виробнику через всебічну підтримку у виході на зовнішні ринки з несировинною продукцією.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Очікування підприємців щодо  Експортно-кредитного агентства, зумовлені  положеннями  Закону України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту», прийнятого 20 грудня 2016 року, на жаль, поки не виправдались.

Тому зараз міністерство прискорює роботу над затвердженням Стратегії Експортно-кредитного агентства, ініціює системну роботу з асоціаціями підприємців та експортерів, щоб почути їхні побажання.

Крім того, Мінекономіки працює над вдосконаленням нормативно-правової бази, зокрема, у частині розширення кількості товарних груп, що будуть забезпечені відповідною підтримкою з боку держави, запуском програми компенсації відсоткових  ставок за кредитами на операції ЗЕД, розробки нових продуктів підтримки несировинного експорту тощо.

«Діяльність Експортно-кредитного агентства має бути орієнтованою на кінцевого споживача – українського експортера. Основним критерієм ефективності такої діяльності вважаємо кількість експортерів несировинної продукції, яким ми допомогли вийти на зовнішні ринки», – зазначив заступник міністра економіки України Михайло Лев за результатами зустрічі з членами наглядової ради та правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА).

Нагадаємо, в Україні створять Експортно-кредитне агентство для стимулювання експорту послуг і товарів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується