Держпродспоживслужба та Укрвинпром оголосили про боротьбу з фальсифікацією виноробної продукції — АГРОПОЛІТ

Держпродспоживслужба співпрацюватиме з корпорацією Укрвинпром для захисту українських споживачів від неякісної виноробної продукції, зокрема, й імпортної, та для розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Відповідний меморандум про співпрацю був підписаний 18 червня. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Зазначимо, що меморандумом передбачається співпраця в напрямку виявлення небезпечної та непридатної виноробної продукції, захисту прав споживачів, захисту виноградників та охорони прав на сорти винограду.

«Співпраця з профільною корпорацією дуже важлива з точки зору протидії розповсюдженню фальсифікату та розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Дуже добре, що українці сьогодні мають великий вибір як вітчизняної, так і імпортної продукції, проте для нас важливо, щоб така продукція відповідала вимогам чинного законодавства та була безпечною для споживачів. Для цього об’єднуємо зусилля з „Укрвинпромом“, який приділяє велику увагу моніторингу якості продукції українських підприємств та тій, яка завозиться по імпорту», — розповіла Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби.

За словами Володимира Кучеренка, генерального директора «Укрвинпрому», це знакова подія для галузі, оскільки вона спрямована, насамперед, на споживача, й дуже важливо попередити недобросовісні практики тих виробників, котрі не надто дбають про якість своєї продукції, або порушують правила маркування, використання найменувань тощо.

 

Українці підсвідомо роблять вибір на користь іноземного, проте імпортне не рівнозначне якісному. Сподіваюсь, разом з Держпродспоживслужбою нам вдасться значно покращити цю ситуацію», — наголосив Кучеренко.

 

Крім того, передбачається, що ухвалена угода допоможе впровадженню безпечних, альтернативних та інноваційних підходів до пакування виноробної продукції, її транспортування й зберігання.

Нагадаємо, що Мінагрополітики виставило на обговорення законопроект про виноград та виноградне вино.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується