Роман Лещенко поділився досвідом вирощування культур за технологією strip-till

За такою технологією як strip-till — майбутнє. Рештки треба залишати на полі, дрібно їх перемішуючи. Постійно треба експериментувати, рухатись далі у напрямку розвитку, особливо за таких агрокліматичних перипетій.

Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко в ексклюзивному інтерв’ю для Latifundist.com.

 

«Ми віримо, що за цим майбутнє. Ми вважаємо, що треба рештки залишати. Треба якісно їх перемішувати. Треба йти в strip-till, — розповідає пан Лещенко. — Ми тестуємо різні підходи, в нас комбінована технологія — і класична, і Mini-Till, і strip-till. Але з того, що ми бачимо, навіть оцієї весни, — найбільша кількість вологи саме по strip-till».

 

Аграрій з сусіднього району, який приїхав подивитись на сівалку Horsch Maestro 16 SV, також погодився з думкою пана Лещенка.

 

«Ми також бачимо у себе результат. Використовували щілювання і дійсно, результат по кукурудзі, навіть в такий критичний рік, був кращим, — стверджує аграрій. — Так що потроху йдемо до цього, вчимось».

 

Також міністр агрополітики розповів, як відбувався процес підготовки поля до зими.

 

«Після того, як зібрали кукурудзу, запустили на поле плоскоріз KUHN, підняли пласт, поклали, зробили щілі, а потім зайшли дисковим агрегатом KUHN і всю поживну кукурудзяну масу рівномірно перебили, для того щоб рештки були на полі. Робили по технології трохи обмеженого strip-till, щоб зайти і на весні посіяти культури по цим решткам.

 

Роман Лещенко підкреслює, що він залюбки ділиться тим досвідом та знаннями, які використовує на своєму господарстві.

 

«Мені приємно, що до нас люди їдуть на господарство, переймають досвід. Ось колега зі знімальної групи каже: «ми до вас приїжджали ще раніше». Ми відкриті завжди до людей. З усіма, хто має бажання, ми ділимось знаннями», — наголосив міністр аграрної політики та продовольства.

 

©Микола Деркач, SuperAgronom.com, 2021


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується