Розкидач добрив AMAZONE ZA-TS 3200 передає всі дані в режимі реального часу – AgroTimes

У господарстві «Альфа» після тривалих пошуків обрали два розкидачі добрив AMAZONE ZA-TS 3200, зокрема, через наявність системи телематики від виробника.

Про це розповів заступник директора ФГ «Альфа» Юрій Бєлінський (Харківська обл.), пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Завдяки телематиці ми вперше отримуватимемо дані про внесення добрив у режимі реального часу, тоді як раніше треба було їхати на поле з флешкою й скидати з монітора інформацію про виконану роботу. Втім, значно важливішим є те, що кожен квадратний метр поля гарантовано отримуватиме встановлену кількість добрив», – зазначає заступник директора.

Таким чином зловживання стануть практично неможливими, бо кожне зсипання фіксуватиметься.

Також підприємство вже довго експериментує з рідкими добривами, але поки що системних покращень не помітило. Бувають сезони, коли вони спрацьовують, але від чого це залежить, поки що не виявили.

«Іноді трапляються ситуації, коли рідкі добрива дають суттєвий поштовх у розвитку в середині вегетаційного періоду, але врожайність нічим не відрізняється від полів, які удобрювали звичайними мінеральними добривами. До речі, для зберігання КАСу використовуємо полімерні мішки на 300 м3», – додає Юрій Бєлінський.

Нагадаємо, Amazone представила нові розподільники добрив з комп’ютерним управлінням.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується