Тонна землі зруйнувала балкон киянина – SEEDS

Надзвичайну ситуацію спричинило непрофесійне облаштування теплиці на балконі багатоповерхівці в Києві. Наприкінці минулого тижня конструкція, навантажена землею, обвалилася та зруйнувала балкон, повідомляє SEEDS.

 

Господар квартири на шостому поверсі дев’ятиповерхівки у Дарницькому районі (вул. Архітектора Вербицького) прикріпив тросами до балкона саморобну металеву конструкцію, яку наповнив землею. Близько тонни  ґрунту завантажив на балкон киянин для вирощування суниці садової. Кріплення не витримали такої ваги і конструкція з рослинами та землею обвалилася. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Усунути наслідки руйнувань допомогли рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» та Головного управління ДСНС в місті Києві.

“На жаль, ми вкотре стали свідками того, що надзвичайні події та ситуації у нашому місті трапляються через людський фактор. Звертаюся до киян із проханням бути відповідальними власниками майна. Не створюйте передумов для виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожуватимуть вашій безпеці та безпеці інших”, – заявив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується