Причіпний обприскувач Aeon Centura Line працює точно та з мінімальними витратами – AgroTimes

Причіпний обприскувач Aeon Centura Line від компанії HARDI здатен забезпечити найвищу якість обприскування. Його можна придбати в різноманітних комплектаціях. Також агрегат має штангу з унікальною системою TwinForce, що підвищує ефективність обробки посівів і скорочує витрати.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Виробник пропонує машину в кількох модифікаціях – із баком 4200, 5200 і 7200 л, а також зі штангами DeltaForce від 18 до 39 м і штангами із системою TwinForce до 36 м.

«Система повітряної підтримки на цій штанзі допомагає спрямовувати робочий розчин до поверхні та зменшує знесення до 80%. Крім того, штанги TwinForce дають змогу зменшувати витрати води на 50% і ЗЗР – до 30%. Повітряна підтримка суттєво збільшує кількість днів, придатних до обприскування, що підвищує продуктивність машини», – відзначають у статті.

Разом з тим повністю підтримує й керує штангою система AutoTerrain. За допомогою ультразвукових датчиків на крилах і датчиків нахилу в центрі вона регулює висоту, нахил кожного крила та запобігає розгойдуванню.

Нагадаємо, HARDI постачає для клієнтів «Спектр-Агро» унікальні обприскувачі.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується