Фермер назвав переваги та недоліки лохини у малооб’ємній культурі – AgroTimes

Вирощування лохини за малооб’ємною технологією більш контрольоване, мобільне, наприклад, при проблемах з орендованою землею. Але така технологія потребує максимальної уваги та точності, вважає Артем Куций, власник фермерського господарства «Бакка» на Дніпропетровщині.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Планую працювати за цією технологією. Важливо розуміти, що тут є і плюси, і мінуси, – наголосив фермер. – Плюс — ця технологія більш контрольована, можна краще прослідкувати за всіма процесами й фазами розвитку. Також вона мобільна, за потреби плантацію можна легко перемістити. Так, будуть витрати на логістику, але це краще, ніж викопувати саджанці з ґрунту, якщо у вас будуть проблеми, приміром, з орендованою землею».

Серед недоліків малооб’ємної культури він назвав високоточне вирощування, яке нереально організувати без автоматизації й датчиків контролю.

«Я до цього йду, – поділився Артем Куций. – Не думаю, що висаджувати десятки гектарів лохини — це гарний варіант. Краще приділити увагу якості та смаку ягід, вони не повинні мати присмак сірки і нетоварний вигляд. Тоді й заробити можна пристойні гроші».

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується