Дисковий лущильник SWIFTERDISC XO6000F представили на АГРО-2021 – AgroTimes

На виставці АГРО-2021 компанія «АМАКО Україна» презентувала причіпний лущильник SWIFTERDISC XO6000F бренду BEDNAR. Зокрема, вперше представили агрегат з дисками діаметром 560 мм (замість звичних 520 мм), що дозволяє працювати в більшому діапазоні глибини.

Про це в коментарі AgroTimes розповів бренд-менеджер компанії «АМАКО Україна» по причіпній техніці Дмитро Хоменко.

«Попереду агрегату встановлений подрібнювальний коток, що відмінно працює з крупностебельними культурами за рахунок невеликого діаметру й, відповідно, високої кутової швидкості різання. А з обох боків знаряддя є опорні колеса, які дозволяють стабілізувати агрегат під час роботи на високих швидкостях», – зазначає фахівець.

Він розповідає, що лущильник SWIFTERDISC XO6000F обладнаний агресивними дисками, що дозволяють краще врізатися в будь-який тип ґрунту, добре перемішувати та подрібнювати рослинні рештки.

Система кріплення дисків до рами Twin-Disc передбачає кріплення двох дисків на одній стійці. Таким чином кількість стійок скорочується, що збільшує пропускну здатність агрегату та не допускає забивання робочих органів.

«Регулювання глибини гідравлічне, за допомогою гідроциліндра, що дуже зручно. Механічний фактор помилки оператора в налаштуванні агрегату максимально нівелюється. Увагу аграріїв привернула транспортна вісь, що інтегрована всередину агрегату та розміщена перед заднім котком. Це рішення дозволяє збалансувати знаряддя, розподілити центр ваги по всій його робочій ширині», – додає Дмитро Хоменко.

Також він відзначає встановлений на дишлі лущильника гідроцилінд, що працює в плаваючому положенні та зменшує вплив пікових навантажень на основну частину рами.

Загалом серія лущильників SWIFTERDISC від BEDNAR представлена моделями з шириною захвату від 3 до 18 м для тракторів від 85 к.с.

Нагадаємо, BEDNAR розширює асортимент зернових сівалок в Україні.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується