В Україні очікується сильна спека до +31°С, але грози і зливи не відступлять

За даними моніторингу Метео Фарм упродовж тижня в Україні пануватиме волога, сонячна та спекотна метеокартина. В різних регіонах періодично спалахуватимуть сильні дощі з грозами.

14 та 16 червня опади очікуються майже на всій території України, західні області атмосферний фронт зачепить частково. На Сході, Півдні та в Центральній частині країни за виключенням Вінницької області протягом усього тижня очікується суттєве поповнення вологи. Над цими областями висітимуть потужні циклони, які принесуть з собою шквальний вітер, грози та можливе випадіння граду. Вітер переважатиме північного напрямку 2-6 м/с.

Температура повітря розпочинаючи з 15-го червня почне повзти вгору. У нічний час температура повітря на більшості території країни коливатиметься від +12 до +18°С, лише на Заході прохолодніше +10…+15°С. Денні температури досягнуть позначки +18…+28°С. Максимально температура підніметься в Закарпатській області та досягне відмітки +31°С. Мінімальна температура ґрунту на всій території країни становитиме +11…+19°С.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується