SWIFTERDISC якісно перемішує ґрунт і подрібнює рештки, – досвід – AgroTimes

Дисковим лущильником SWIFTERDISC ХО 8000 F від BEDNAR у компанії «Щедра Нива» на Вінниччині вже повноцінно відпрацювали два сезони і дуже задоволені результатом його роботи.

Про це AgroTimes розповів Юрій Стахов’як (ТОВ «Щедра Нива»).

«Обрали цього виробника, тому що техніка продуктивна, зручна в роботі, а сам агрегат зроблено дуже добротно з хорошого сплаву. Планували придбати Lemken Rubin або Horsch Joker, але зупинилися на SWIFTERDISC, зважаючи на співвідношення його ціни та якості», – зазначив аграрій.

Агрегується лущильник у господарстві з трактором John Deere 8430. Працюють ним на чорноземах на швидкості 14 км, тож за хорошої довжини гонів опрацьовують за зміну до 130 га.

«На такій швидкості він добре перемішує ґрунт і подрібнює рештки різних культур. Агрегат дуже продуктивний», – зауважив Юрій Стахов’як.

Оптимальна глибина обробітку цим лущильником у ТОВ «Щедра Нива» становить 5-6 см. Ширина агрегата – 7,5 метра, що якраз підходить під тягову силу господарства.

«За період експлуатації, а це 6,5 тис. гектарів оброблених площ, міняли тільки робочі органи – диски і підшипники на котках. Агрегат простий в експлуатації, тож потреби звертатися до сервісної служби не було», – додав Юрій Стахов’як.

Нагадаємо, компактор SWIFTER формує ідеальне посівне ложе для сівби сої.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується