Компанії Agrifac і «Цеппелін Україна» розпочали співпрацю – AgroTimes

Компанія Agrifac і національний дилер «Цеппелін Україна» з 8 червня 2021 року об’єднують зусилля. Співпраця між ними полягатиме в продажі та сервісному обслуговуванні самохідних обприскувачів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба «Цеппелін Україна».

«Компанія «Цеппелін Україна» – партнер, що має досвід у продажах преміальної сільськогосподарської техніки та відмінного сервісного обслуговування по всій території України. Натомість Agrifac виробляє преміальні самохідні сільськогосподарські обприскувачі. Ми дуже пишаємося цією співпрацею», – зазначив комерційний директор Agrifac Роланд Купман.

Компанія Agrifac пропонує інноваційні рішення щодо зменшення впливу вітру під час обприскування, обробки відповідно до карти завдань і точкового обприскування з технологією камер зі штучним інтелектом. Також виробник має агрегати для обробки високорослих рослин і роботи на складних горбистих ділянках.

«Техніка Agrifac ідеально доповнює нашу преміальну лінійку техніки, що сьогодні складається з всесвітньо відомих брендів, таких як Caterpillar і Fendt. Ми впевнені, що ця співпраця створить найкращу цінність для наших клієнтів і суспільства», – відзначив генеральний директор «Цеппелін Україна» Хайко Крайзель.

Нагадаємо, «Цеппелін Україна» святкує 25-річчя та будує нову Штаб-квартиру. Раніше повідомлялося, самохідний обприскувач AGRIFAC Condor, який зменшує знесення крапель на 95% навіть у вітряну погоду.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується