Фермерське господарство на Рівненщині будує елеватор – AgroTimes

«Агрохолдинг «Зоря», що у Рівненському районі Рівненської області, будує елеватор.

Про це повідомлє пресслужба Рівненської ОДА.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль  зауважив, що «Агрохолдинг Зоря» є соціально-відповідальним бізнесом, який забезпечуює стабільну зарплату і робочі місця для місцевого населення, а також сплачує податки в громаду.

«Приємно, що ферма розвивається. У планах запуск насіневого заводу. Вже сьогодні закладені поля з насіневими культурами, будується сучасний елеватор», – зазначив Віталій Коваль.

Згідно із даними Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА, в області на даний час функціонують 12 елеваторів.

Раніше ми писали про те, що відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, причому питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менше ніж 75 % вартості всіх товарів, поставлених ними за попередній податковий (звітний) рік, новоутвореним сільськогосподарським товаровиробникам, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, за результатами кожного окремого звітного періоду на безповоротній основі в розмірі до 50% вартості.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується