На Прикарпатті зросла кількість сільгоспкооперативів – AgroTimes

Завдяки держпідтримці на Івано-Франківщині збільшується кількість сільськогосподарських кооперативів.

Про це Аgrotimes в рамках виставки АГРО-2021 повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Степан Вінтонович.

За його словами, участь у виставці в основному взяли участь фермерські господарства області. Вони на АГРО-2021 привезли мед та продукти бджільництва, різні види олій, твердих сирів тощо.

«Сири виготовляють наші високогірні кооперативи з дуже якісного молока від корів, які випасаються у Карпатах», – зауважив Степан Вінтонович.

Також область представила на виставці новинку – продукцію з екологічно чистих яблук, вирощених в господарствах населення. Мова йде про яблучні чипси.

Крім того, виробники презентували інші сушені продукти.

Прикарпатці привезли на АГРО-2021 і топінамбур, адже вважають його перспективною культурою.

«Зараз, завдяки державній підтримці, кількість сільгоспкооперативів збільшилася з 80 до 100. Створюючи кооперативи, люди активно беруться до занять тваринництвом й виробляють не тільки молоко, а й сири», – додав Степан Вінтонович. Нагадаємо, МінАПК лобіюватиме збільшення підтримки агросектору до 1% ВВП. Також ми писали, що уряд запровадив модельні статути для сільськогосподарських кооперативів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується