AGROKALINA репрезентує сівалку для No-Till на АГРО-2021 – AgroTimes

Сівалка KASI для No-Till – нова розробка компанії «Агромаш-Калина» (AGROKALINA), що привернула увагу багатьох відвідувачів Міжнародної виставки АГРО-2021.

Про це AgroTimes розповів комерційний директор компанії Дмитро Шпилька.

«Сівалка повністю адаптована до вітчизняних умов експлуатації, чим вигідно відрізняється від зарубіжних аналогів. Крім того, невисока ціна й агрегатування з тракторами від 130 кінських сил – суттєвий плюс KASI», – зазначив він.

KASI  виконує якісну сівбу в непідготовлений ґрунт (по сої, по кукурудзі) – завдяки великому тиску на сошник дотримується точність глибини, а надійна система подачі насіння забезпечує його якісну розстановку в рядку.

За словами Дмитра Шпильки, три такі сівалки вже придбано. Модель, що представлена на виставці, по її завершенні теж вирушає в господарство. Напрацьований нинішнього року польовий досвід обов’язково репрезентують агроспільноті. Втім, уже сьогодні фахівці визнають неабиякі переваги цієї української сівалки, що ідеально відповідає засадам європейського Зеленого курсу. Відтак дилер із Прибалтики, що відвідав стенд AGROKALINA, вже на АГРО-2021 обговорив із виробниками можливість придбання десяти таких агрегатів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується