У Kernel модернизують елеватор на Сумщині – AgroTimes

Елеватор Біловоди на Сумщині — один із найпотужніших активів Kernel. У 2020-2021 маркетинговому році, після завершення технічних оновлень підприємства, елеватор вийшов на пікове значення прийому зернових — 7,5 тисяч тонн з урахуванням соняшника за добу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Ми ввели в експлуатацію другу чергу комплексу, повністю переобладнану за найсучаснішими стандартами. На новій дільниці збудували сховища, зерносушарку, очисні машини, автоприйоми та термінали відвантаження на залізницю й авто. Провели часткову модернізацію облаштування трьох башт елеватора», – констатували у компанії.

За словами керівника підприємства Євгенія Позовікова, гнучкість елеватора Біловоди полягає у можливості покращувати  технічні показники та збільшувати потенціал, не зупиняючи роботу.

У планах команди — добудова місткостей для зберігання зерна. Наразі потужність одночасного зберігання продукції складає 180 тисяч тонн.

Нагадаємо, Kernel проводить пусконалагоджувальні роботи першої та другої черг елеваторного комплексу Старокостянтинівського ОЕЗ. Також ми писали, що чистий прибуток «Кернел» збільшився у 3,3 рази.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується